Informace, recenze a zkušenosti
ČPP je univerzální pojišťovna, která nabízí kompletní sortiment pojišťovacích služeb a většinu standardních produktů pro občany i firmy. Firmy a dopravci využívají například výhodné flotilové pojištění vozidel a pojištění finanční způsobilosti dopravce. Cestovní kanceláře pak například pojištění proti úpadku. Asistenční služby pro ČPP poskytuje společnost Global Assistance.
Recenze uživatelů
Na vašem názoru nám záleží, přidejte i vaše zkušenosti.
Strašná zkušenost - prakticky nejde zrušit smlouvu na osobu, která už je rok mrtvá. Jednání s infolinkou je děs.
Pojišťovna neplní svoje pojistné podmínky, nepřiznává jednoznačné pojistné události (zamítá je bez jakéhokoliv rozumného opodstatnění, která jsou chybná, např.: záměnou diagnostikovaného problému), v komunikaci reaguje schválně pomalu a neschopně. Ke konci mi vypověděla větší část pojistných podmínek (bez udání důvodu), kvůli kterým jsem smlouvu měl sjednanou. Osobně jsem tedy vypověděl smlouvu na pobočce a najednou mi přišel email o zaplacení správního poplatku za vypovězení smlouvy, ale na pobočce se o tom ani nezmínili. Jednalo se o životní pojištění + úrazové připojištění. Pojistné plnění jsem musel řešit až přes finančního arbitra. Toto byla nejhorší zkušenost s pojišťovnou, co jsem zažil. Nedoporučuji uzavírat s nimi jakoukoliv smlouvu.
Osobně jsem nikdy problém s proplacením neměla. Vždy záleží, kdo se vám o smlouvy stará a jak je schopen vysvětlit určité dopady.
Řešení škody na vozidle. Kdo četl Hlavu 22 pochopí. Nikdy více!!!
Dobrý den, moje zkušenost s ČPP.... No,jak bych to asi popsal.. Syn, měl úraz bydlí v Žatci, plátce pojištění já.. Podávala moje bývalá.. Jsem tedy z Mostu. Ani mi nedali ČPP. Vědět, kolik vlastně mu bylo uhrazeno. Prý tomu kdo to podává.. Aha.. Druhá parádička - měl jsem autonehodu. Pojišťovna odmítla plnit, nejdříve tedy jako,že by mohla.. Pak tedy ne, zřejmě jak mají kousek od toho divadla na Karlíně,mozna si to pletou s hercema. Takže pojišťovna mi neplnila, ano, nabídli mi splátkový kalendář.. To ano... Ale už nikdo se neptal.. Kolik jsem schopen splácet.. Každého se zeptaji - cigana, plešatý hlavy.. Každý o cizince.. Ne.. České národnosti, člověka, který má u nich 4 pojištění. Tak ha doufám, že toto se již nestane nikomu. Protože exekutora mít za dveřmi. Pišu jim, jsem bez práce.. Tak rady máte hodnocení
Nejhorsi pojistovna byla jsem nemocna tri roky a nedali mi ani korunu a kdyz jsem dala vypoved tak mi to jesze nauctovali vsichni jsou to jen podvodnici vytahat prachy z lidi a nic vic uz se nebudu nikdy pojisto vat lidicky neverte vsemu rikaji jen oblbuji vim co rikam at se stydi ty pojistivny!!!!!!!!!!
Je to opravdu nejhorší pojišťovna ze všech. Deset měsíců řešíme škodnou událost na autě. Každých čtrnáct dní po nás požadují stále stejný dokumenty, které jsme pokaždý poslali. Pokud jsme zavolali na pojišťovnu, tak nám operátor sdělil, že mají všechny dokumenty . A do týdne přijde email o doložení opět stále stejných dokladů. Zřejmě budeme ještě dalších několik měsíců posílat dokumenty a nakonec nic nedostaneme . Hlavně že pojištění se musí platit v termínu, pokud nezaplatíte tak vám ihned zruší pojistku. Tuhle pojišťovnu opravdu nedoporučuji, jsou nespolehliví
Po úmrtí matky snaha o získání informací jak ukončit smlouvu - katastroficky roztříštěná komunikace rozprostřená mezi obyčejnou poštovní obsílku která ke mě putovala 14 dnů, tedy reakce na kontaktní mail trvala přes měsíc, a mail kdy na každý mail odpovídá někdo jiný, aniž by reflektovali podklady zaslané hned v úvodu komunikace. Nulové projevy účasti, nulová snaha udržet si klienta. Mě naštestí chrání to, že se této obskurní společnosti zbavím ekologickou likvidací vozidla.
Nejhorší pojišťovna , nic neproplaceno na všechno výmluva . Po ukončení doplacení nesmyslných částek . Teto pojišťovně se obloukem vyhnout .
Nejhorší pojišťovna co jsem kdy zažil,nic na čem jsme se domluvili neplatí a vymáhají částky na které nemají nárok.Veliký pozor dejte ale lepší způsob je rovnou se vyhnout ČPP
S touto pojišťovnou špatná zkušenost. Přes sjednané povinné ručení poškozeným nenavrhla satisfakci a čeká se tedy na soudní cestu. Jiná možnost s touto pojišťovnou není. Nedoporucuji.
Velmi špatné. Nejhorší pojišťovna, co jsem zažila. Ať se jednalo o jakékoliv plnění, obrovské problémy táhnoucí se měsíce. U pojištění majetku bylo plnění tak malé, dá se říct, až směšné, že za tuto cenu nelze naprosto dům opravit. Navíc, posouzeno z fotografie, někde od stolu u počítače. Nehorázné jednání. Nikdy bych si u této pojišťovny už nic nesjednala.
Komunikace s pojišťovnou funguje rychle jen v případě, že si u nich sjednáváte produkt. Když cokoliv řešíte nebo nedej bože chcete pojistku zrušit, tak začíná čekající peklo. Největší vtip byl ale ten, že pojišťovna nevrátila částku za pojistné klasicky na bankovní účet, ze kterého platba přišla, ale pěkně složenkou :). Takže spoléhá na to, že se ztratí a člověk se svých peněz ani nedomůže. Tomu říkám pro klientský servis....
S touto pojišťovnou mám velmi negativní zkušenost po nezaviněné dopravní nehodě ze dne 18. 9. 2025. Komunikace s pojišťovnou je velmi problematická a řešení celé pojistné události se zbytečně protahuje. Na začátku byla pojišťovně nabídnuta možnost likvidace škody podle její vlastní kalkulace opravy. Rozdíl oproti ceně opravy v autorizovaném servisu byl přibližně 30 000 Kč. Odpověď pojišťovny však byla, že plnění je možné pouze rozpočtem, tedy o přibližně 30 000 Kč méně, než činila reálná kalkulace opravy. Vozidlo proto bylo opraveno v servisu a zároveň bylo nutné využít náhradní vozidlo. Samotná výplata škody na vozidle proběhla až v lednu 2026, tedy po několika měsících od nehody. Dodnes však řeším proplacení náhradního vozidla, přestože byly doloženy všechny potřebné dokumenty. Pojišťovna plnění zamítla s odůvodněním, že firma vlastní i jiná vozidla, přestože bylo písemně doloženo, že právě toto konkrétní vozidlo je nezbytné pro chod firmy. V současnosti probíhá odvolání, které trvá již další měsíc, a finanční prostředky jsou stále zadržovány. Celý postup pojišťovny je z mého pohledu nehospodárný, protože kvůli původnímu odmítnutí adekvátního řešení bude nakonec vyplacená částka přibližně o 60 000 Kč vyšší. Po této zkušenosti bych tuto pojišťovnu rozhodně nedoporučil.
Neplní vyplácení pojistného a používá proto všech možných triků. Pro pojistitele - jedině se soudit na na což právníci pojišťovny spoléhají, že do toho se nikomu nechce. Vyhnout se této pojišťovně velikým obloukem pokud si nechcete zadělat na problémy.
Toto je nejhorší pojišťovna na trhu České republiky. Lituji ty osoby, kteří si s pojišťovnou ČPP uzavřou jakékoliv pojištění. Pokud platíte je vše v pořádku. Pokud však chcete nárokovat jakoukoliv škodní událost jste v koncích. Vždy nějaká výmluva, vymyšlejí si protiprávní trestné činy, obcházejí zákon či pojistné smlouvy. Vymyšlejí kde jakou kličku, aby nemuseli plnit své povinnosti. S pracovníky ČPP není jednoduché komunikovat spíše bych řekl, že vůbec ne. O vyrozumění jak byla škodní událost vyřešena se musíte písemně dožadovat. Opravdu tito zaměstnanci neví nebo nechtějí vědět, že ze zákona jsou povinni pojištěného informovat a to vždy písemně. Proč toto ostatní instituce ví a takto to provádějí, avšak pojišťovna ČPP v žádném případě to nedělá. Jak jsem již psal o tom, že neplní smlouvy okrádají pojištěnce a takovou pojišťovnu by měli zrušit, jelikož se tímto dopouští trestného činu podvodu a sebeobohacování.
Neuvěřitelné co jsou schopni vymyslet aby nemuseli proplatit pár tisíc za úraz. Spoléhají se, že to nikdo nebude řešit soudně. Pojistku jsem zrušila.
Tahají z lidí akorát peníze, ale když pak mají vyplatit škodu, tak to už sem jim nechce, hromada nesmyslných a naprosto scestných výmluv. Na něco se jich zeptáte a nejsou schopní ani odpovědět.
Nejhorší pojišťovna,naslibují vše možné,hlavně od nich nic nechtít. Hrůza
Dobrý den, chci se podělit se zkušebnosti nejhorší pojišťovny na trhu České republiky. Opravdu zkušenost velmi a velmi špatnou. U této pojišťovny jsem si v roce 2022 zřídil zdravotní pojištění Neon Life. V roce 2024 jsem si během sportu způsobil zranění po kterém jsem byl vyšetřen v nemocnici a dále jsem byl se zraněním déle jak 1 rok na dočasné zdravotní neschopnosti. Po skončení léčení jsem danou skutečnost začal vyřizovat z ČPP. Po všech zaslaných lékařských zprávách se doba vyřízení ze strany ČPP stále prodlužovala. Po udané lhůtě což je 90 dnů na vyřízení tuto věc převedli na jiné číslo jednací a opět měli na vyřízení předmětné věci úrazu opět 90 dnů. A znova chtěli doručit lékařské zprávy. Navíc si nárokovali další a další výpisy z lékařské dokumentace. Po několika neochotných telefonátech na linku ČPP, jelikož jinak se nedovíte jak je s předmětnou věci úrazu naloženo jsem byl obeznámen, že věc je uzavřena. O tomto nebylo provedeno žádné vyrozumění o ukončení spisového materiálu ve věci úrazu. Podotýkám, že věc úrazu byla uznána. ČPP tento úraz z nezjištěných příčin vyhodnotila, že toto zranění se dá vyléčit za 10 dní. Asi podle této pojišťovny to byla chřipka s teplotou. Tento úraz za tuto dobu mi byl vyplacen určitou částkou. Avšak částku za pracovní neschopnost mi dosud i po 180 dnech šetření nebyla vyplacena. Na toto jsem napsal stížnost na ČPP, aby mi vysvětlili jak se dále pokračuje ve věci úrazu a konečně mě vyrozuměli proč byla věc ze strany ČPP uzavřena a kdy mi bude vyplacená částka za pracovní neschopnost. Odpověď byla taková, že původní smlouvu pojištění osoby Neon Life mi byla překvalifikována, snížená částka pojištění a oduvodnění bylo takové, že jsem zamlčel a nepřiznal nemoc do původního uvedeného pojištění. Podotýkám, že na pojišťovnu jsem podal podnět na úraz a ne nemoc. Po převedení původní smlouvy Neon Life na novou smlouvu mi byl přeplatek vrácen zpět na účet a tato smlouva byla upravena dle stanov ČPP a byly vyloučeny zdravotní věci. CHTĚL BYCH UPOZORNIT VŠECHNY DALŠÍ OSOBY, KTERÉ BY CHTĚLY SI ZŘÍDIT JAKÉKOLIV POJIŠTĚNÍ U POJIŠŤOVNY ČPP, ABY SI VYBRALI JINOU POJIŠŤOVNU, JELIKOŽ TATO POJIŠŤOVNA VYŽADUJE STRIKTNĚ ABY VŠECHNY ÚDAJE BYLY PRAVDIVĚ UVEDENY V JEJICH SMLOUVÁCH, AVŠAK SAMOTNÁ POJIŠŤOVNA SI PŘEVEDE SMLOUVY DLE TOHO JAK JIM TO VYHOVUJE. KDYŽ MÁ PLNIT OSTATNÍ SKUTEČNOSTI TAK JAKO BY SE JICH TO NETÝKALO. Pěkně zpívají jak ptáčka lapají, ale pak pojištěný zpláče nad výdělkem. Co týče mé osoby je to velké zklamání jak taková pojišťovna může fungovat v naší republice a to jak chovaním při telefonních rozhovorech na infolince ČPP tak i další komunikaci s pojištěným. A tak i po 200 dnech po prvním oznámení mi nebylo zdůvodněno proč mi nebyla vyplacena finanční částka za pracovní neschopnost za více jak 1 rok, ikdyž mi byl úraz uznán, ikdyž jsem o toto žádal, aby mi skutečnost úrazu a vyplacení částky zdůvodnili. Tak jsem již dříve psal MY musíme všechno psát do smlouvy a zduvodňovat, avšak pojišťovna ČPP nemusí. Mé rozhodnutí je jasné s pojišťovnou ČPP už nechci mít nic společného zruším všechny pojistné smlouvy a přejdu k jiné konkurenci, která snad bude mít poctivější přístup ke svým klintům.
Na pobočce v České Lípě jsem s p.Pokornou chtěl uzavřít pojištění nového vozidla, protože jsem byl do té doby Vašim klientem.Při jednání jsem se setkal s arogantním chováním,chybně uzavřené smlouvy(chybně zadané VIN) a mylná informace o vzniku pojištění.Po upozornění že paní Pokorná udělala chyby, opět přišlo arogantní chování.Proto jsem se rozhodl o ukončení této smlouvy s vaší pojišťovnou Žádná omluva ze strany p.Pokorne nebyla.ČPP
Velice dobrá zkušenost. Vyplacení škod bez problémů. Mám pojištěný domov, firmu a všechny auta.
Dne 5. 12. 2025 jsem zaplatil servisu za opravu auta – vandalismus. Pojišťovně jsem poslal podklady. Telefonicky mi potvrdili, že nic nechybí. Dnes, po více než 30 dnech, však žádná odezva nepřišla. Na písemné dotazy nereagují. Pokud můžete, vyhněte se těmto podvodníkům. Sice je doporučuje kik.cz a epojisteni, ale jsou úplně marní.
Velmi špatná zkušenost s touto pojišťovnou. Mám sjednané zákonné pojištění motor. vozidla. Součástí pojištění mám odtah vozidla ve výši 2.500 Kč. Klient ovšem musí využít pouze služby GLOBAL ASSISTANCE. Zákazník si za tyto služby pěkně připlatí a to za monitorovaný hovor (zvláštní sazba) i za odtah vozidla. Předražené služby, které raději nevyužijete a zajistíte si odtah přes jinou společnost bez využití pojištění, protože výrazně ušetříte. Je to moje první a poslední zkušenost s touto pojišťovnou, již o jejich služby nemám zájem!
Jedno z nejhorších pojisteni. Platíte nemalou částku a když už chcete vyplatit zabírat, dostanete za zlomenou ruku 3000. Wau. Nedoporučuji
Mám velmi špatné zkušenosti s touhle pojišťovnou . Vzhledem k tomu, že i po opakované reklamaci trvá na zamítavém stanovisku a odmítátá plnit své závazky z pojistné smlovy , likvidační oddělení jedná opravdu arogantním stylem , už nikdy víc nedoporučuji .
Měl jsem pojistku na pracovní neschopnost kdy mělo dojít k plnění tak chtěli nesmyslné dokumenty různé vypisy od lékařů plus ze zdravotní pojišťovny za posledních 5 let které mi vyšli cca na 2000 pak mi napsali že nárok zaniká tak že nikdy víc pojistku ruším
Nikdy víc, tahle pojišťovna je jen jedna velká past a kašička v jednom. Měl jsem u nich pojištění odpovědnosti (pojistka na blbost) byla to jen jediná pojistná událost kterou jsem u nich chtěl uplatnit a škoda tam byla za 50 000,- poprvé zamítnuto. Napsal jsem odvolání a i podruhé zamítnuto přitom nešlo o nic víc než převrácenou paletu na skladě. Nakonec ještě účtují 500,- za ukončení smlouvy to už je vážně výsměch.
Možná bych zvážila proškolení zaměstnanců na infolince. 5x mi každý zaměstnanec řekl úplně něco jiného a nakonec jsem si musela sama zjistit na co mám právo. Jsem pojištěna ještě u dvou různých pojišťoven, kde v případě plnění nebyl žádný problém. Až u ČPP po mě chtějí doložit dokumenty, které ani neexistují. A když se paní na infolince zeptám, zda si mohou vyžádat dokumenty od praktické lékařky, je mi zděleno, že to možné není. Po opětovném zavolání je se mnou vyřešeno bez komplikací. Jak je možné, že vždy podají informaci úplně jinou?
Po přečtení kvanta negativních recenzí jsem se rozhodla pojištění pro jistotu zrušit (ano, příště si recenze zjistím ještě před uzavřením smlouvy). Zrušení pojistky proběhlo bez problémů, nicméně přeplatek stále nepřicházel. Po kontaktování zákaznického centra mi bylo sděleno, že již před několika měsíci poslali na mou adresu složenku s přeplatkem. Samozřejmě dosud žádná složenka nepřišla, takže mi z toho vychází, že to zkoušejí a kdybych se neozvala, tak bude ticho po pěšině. Po konfrontaci, že složenka dosud nepřišla, se uráčili nabídnout jinou variantu a to poslat přeplatek na účet, ze kterého bylo pojištění hrazené trvalým příkazem.. Bravo! V 21. století neuvěřitelný pokrok! Takže za mě bohužel též nedoporučuji..
Jako poškozeny kdy mi klient čpp padajícím štěrkem z jeho náklaďáku rozbil přední sklo,tak po uznání jeho viny a nahlášení poj události přijel jejich technik(asi po 10ti dnech neustálého volání do čpp)a kamenem mi na sklo udělal kříž ze je sklo na výměnu. Jeste ten večer mi přišel z čpp zamítavý dopis ze na plnění nemam nárok ze je to jen tvrzeni dvou řidičů.tak jsem druhý den zavolal ze mam na skle velký vyryty kříž a co s tim budou dělat-jeste ten den poslali mail ze z důvodu pochybeni jejich likvidátora!!!! Mi tedy budou plnit výměnu Žádné omlouváme se- neco tak otřesného jako čpp nesmí nikdy ke me do rodiny Jeste dodatek sklo jsem si musel zaplatit sám a az pak asi po 8dnech mi to proplatili cele to trvalo asi měsíc hrůza ČPP bych rovnou vymazal z povrchu českého
Nejhorší pojišťovna všech dob, mám více vozidel, jedno z nich jsem pojistil u této pojišťovny a ačkoli jsem dodal kupní smlouvu o prodeji vozidla. Ano vozidlo bylo prodané, nový majitel zřídil novou pojistku u jiné pojišťovny. Tak pojišťovna odpověděla ve smyslu (musíte platit další pojišťovna období a to navzdory tomu, že vozidlo již nevlastním) Tomu se říká zlodejina
Mám auto pojištěno už dlouho a zatím žádný problém ani při škodě. Jen mi teda občas zdražují
Nejhorší pojišťovna na trhu !!!! Jsem jen poškozená osoba, která byla nabourána vozidlem, né mou vinou. Měsíc a půl jsem čekala na peníze, protože to poslali poštovní poukázkou a ta se ztratila. Milion telefonátů a po každé jsem byla odfláknuta tím, že se čeká, až jim poukázka přijde zpět. Pak ze mi pošlou peníze. Po měsíci a deseti dnech mi už došla trpělivost a chtěla jsem to předat právníkovi a pak to dam do televize to jejich jednání…..a najednou poslali peníze převodem. Ještěže nejsem pojištěna u této pojišťovny
Absolutní nespokojenost! Oproti konkurenci se k nahlášené škodě staví laxně, ani po 10 dnech od dodání finálního dokumnetu - faktury žádný kontakt, škoda stále v řešení, mám počkat, než na mě dojde řada....peníze nikde, vlastně ani nevím kolik nakonec dostanu proplaceno....už při návštěvě jejich technika mi bylo spíš ze všeho ještě víc smutno... Podotýkám, že to byla za ty léta první škoda, kterou jsem nahlásila! Člověk platí včas, ale oni si dávají načas.... smlouvu jsem okamžitě vypověděla a u konkurence je veškerá komunikace rychlá a klienta si váží....už nikdy více!
Naprosto otřesná zkušenost, u této pojišťovny si zcela určitě nikdy nic nepojistím. Nabourala mne paní s ručením u ČPP. Po 5 měsících mám stále prakticky nepojízdné auto, pojišťovna od začátku téměř nekomunikuje (odpověď na dotaz trvá běžně týdny), nemám ani telefon na likvidátora a likvidátor který přijede škodu nafotit vám bude klidně nepokrytě lhát do očí (např. když změří na celém nikdy neopravovaném dílu tloušťku laku 145-150 mikrometrů a označí ho proto za opravovaný). Uhradili zhruba desetinu škody a považují to za vyřízené, musím se s nimi tedy soudit. Než něco pojistit u této pojišťovny, to je zjevně lepší si peníze nechat - v případě plnění je pak ČPP zjevně další problém navíc, ne pomocná ruka.
Máme u čpp pojištěného psa a vždy si najdou výmluvu, proč veterinární náklady neproplatit. Navíc vždy vyžadují brutální množství dokumentů, které veterina musí vyplnit navíc. Veterinářka říkala, že tohle musip dělat jen pro čpp a ostatním pojišťovnám prostě pošlou zprávu a vyřešeno za minutu. Pošlete vše, co si vydupali a pak vás pošlou do háje :) super. Budeme přecházet.
Nikdy více nejhorší pojišťovna co může být. Nedoporučuji.
U této pojišťovny si NIKDY NIC NEPOJIŠŤUJTE ! Nikdy z nich nedostanete jedinou korunu.
Klidně sem své jméno napíšu , protože se za svůj případ nestydím. Pokud možno vyhněte se ČPP obloukem! Uzavřel jsem přes RIXO pojištění u ČPP na pracovní neschopnost. Vypadá to na papíře hrozně hezky. Dorazí vám email s podmínkami , záznam z jednání od RIXO a odkaz na podepsání smlouvy. Odkaz přestane po podpisu fungovat a smlouva nikdy nedorazila na email!!! Ani jsem nebyl informován kde smlouvu naleznu!!! Oni si jí sice nahrajou na klientský portál , ale nic vám o tom nepoví! Přitom v podmínkách mají jasně napsáno že pokud klient vysloveně neřekne že smlouvu nechce odeslat do emailu , tak mu jí odešlou. Poté když to s nimi řešíte protože jste nikdy nezaplatili (neměli jste smlouvu ve které si přečtěte číslo účtu, je to jako pracovat na smlouvu a nikdy nedostat kopii pracovní smlouvy) tak po vás jen chtějí peníze za období kdy byla smlouva aktivní+penále. Pokud si dovolíte argumentovat že vám nikdy nepřišla smlouva , tak vám jen odešlou komunikaci mezi RIXO a čpp kde jsou na sebe sladký jak kafe ze Starbucksu , a žádné vyjádření. A ještě vám napálí další penále. A to že nedodrželi povinnost klientovi doručit smlouvu je vůbec nezajímá. U téhle pojišťovny si nenechám nikdy nic pojistit. Zloději jak vyšití. Žádná komunikace , všechno jen na oko. A u Rixa jsem taky skončil. Ještě v tom všem jedou s nimi.
Mám u ČPP flotilu, tak to dělám každý rok taky u nich. Jednou jsem na to musel trochu čekat, ale jinak v pohodě
jsou to machři
Absolutně nekorektní jednání pojišťovny při řešení škodní události - byla jsem v pozici oznamovatele/poškozené, avšak naštěstí ne klient této pojišťovny. Jednání až šikanózní k opětovnému dokládání podkladů, ač je měli od samého počátku. Bez omluvy. Rozhodně pojišťovnu nedoporučuji!
Nepojišťujte zvířata u této pojišťovny. Pojišťovna mně loňského roku odmítla zaplatit úraz kolene mého psa. Letos po zdlouhavých tahanicích a vyplňování spousty papírů peníze poslala, ale obratem pojištění vypověděla. Už jsem o tom četla, ale teď jsem se o tom sama předvědčila. Pokud pojiťovna musí plnit, vypovídá obratem smlouvu.
Nedoporučuji tuhle pojišťovnu nikomu , už nikdy více!! Najdou si vzdy nejakou výmluvu aby nemuseli nic zaplatit. Za pojištění nepředvídatelných události my napsali, že jsem je měla předvídat. Opravdu tuhle pojišťovnu nikomu nedoporučuji
Po přečtení negativních komentářů, musím potvrdit že je všechno pravda, jakmile má plnit i u jasných případů, tak nechává Váš nárok přezkoumávat třetím stranám a požadují o doložení nesmyslných požadavků,vše trvá neúměrně dlouho v jasné snaze aby to člověk vzdal na co má nárok.
Doporučuji tuto pojišťovnu, protože jsem velice spokojená. Vnučka měla úraz a vše bylo vyřízeno jednoduše a brzy. Také jsem spokojená s milým chováním a kvalitní komunikaci.
Katastrofa,platíte havarijní pojištění na auto,ročně 18000 Kč. A při uplatnění škody vozidla cca dvakrát tolik,Vám pošlou 15% ceny za opravu.. nejhorší pojišťovna co existuje. Využívají toho,že lidi rezignují a dál už nic neřeší... Doporučuji s touto pojišťovnou nic neuzavírat a při problému se obrátit na Asociaci pojišťoven....ČPP je prostě projekt na Vaše peníze....
Nejhorší pojišťovna. Její klient nám způsobil totální škodu na autě. Vyplatili nám tak polovinu ceny auta. Takže my jsme za nic nemohli, auto máme na odpis a pojišťovna nám dá pár korun. Naprosto šílený přístup.
Pojišťovna, která se neštítí vydělávat na klientech i za cenu neštěstí!! Nedělejte si zde pojistku na ZDRAVÍ, protože vám zcela jistě po prvním úrazu pojistku dle vlastních potřeb upraví, čímž vás donutí PS zrušit, ale zrušit ji musíte vy osobně, čímž vám vznikne pokuta a musíte zaplatit za to, že nesouhlasíte s odebráním rizik, což je vlastně vaše chyba???? že nesouhlasíte s omezením, které vám bez souhlasu pojištovna vyjme ze smlouvy. Určitě nedoporučuji, mám vlastní zkušenost . Vy si to platíte třeba ix let a poté se vám stane úraz což pojišťovnu vycucává, takže vás přinutí k výpovědi a ještě musíte za jejich drzost zaplatit pokutu. Takto funguje ČPP. Určitě je velká konkurence schopnějších pojišťoven a je z čeho vybírat. Za stejných podmínek a za méně peněz. RECENZE zde o tom vypovídají své, že?
Ľutujem každého, komu spôsobi škodu klient tejto poisťovne. Komunikácia nulová, šetrenie škody po dodaní všetkých potrebných podkladov nekonečné, záujem riešiť škodu žiadny. Ak máte možnosť, riešte škodu spôsobenú na vašom vozidle klientom tejto poisťovne cez svoje havarijné poistenie a nie z PZP vinníka.
Za mě nejhorší pojišťovna všech dob. Člověk si platí vysoké povinné i havarijní a když dojde k plnění, tak Vás akorát podělají. Nepojistila bych si u nich už nikdy NIC !
Opravdu velice spatna zkusenost. Pojistku nemuzu zrusit, protoze sikovne neposlou upozorneni vic nez 30 dnu predem, ale 2 tydny pred koncem platnosti prijde upozorneni na platbu na cely rok dopredu, kterou uz musim samozrejme zaplatit. Tohle byl opravdu jeden velky omyl.
Někde jsou obchodníci s chudobou, v ČPP obchodníci s lidským neštěstím. Povodně 09/2024, dnes 05/2025 a stále nemáme všechny peníze. Na první částku jsme čekali několik měsíců, kdybychom neměli úspory, tak máme smůlu, likvidátor nekomunikoval. Sousedé u jiných pojišťoven měli první zálohy téměř hned. Při dotazech, kdy nám bude vyplacen zbytek, na který máme nárok - odpověď v podobě vzorových e-mailů, vyhýbání se odpovědi na konkrétní otázky. Naposled chtěli doložit všechny faktury, které jsme dokládali již dvakrát (kdoví kde jsou vůbec nahrány na straně ČPP a jestli vůbec)… Už jsme pomalu smířeni s tím, že zbytek neuvidíme, ale možná to chce pošťouchnout vyšší autoritou. Každopádně určitě nedoporučuji, potřebovali jsme sjednat další 3 pojistky, ale s tím jsme už šli radši jinam s předtím si poradně přečetli recenze, protože jak vidím, nejsme jediní. Styďte se.
Nejhorší pojišťovna
Nejhorší pojišťovna, se kterou jsem měla tu čest. Sepíší s Vámi smlouvu a když dojde na plnění, nic co je ve smlouvě neplatí. Schovávají a ohánějí se pojistnýma podmínkama, jen aby nemuseli platit.
Při zřízení smlouvy o povinném ručení uvedla pracovnice chybně doménu mého emailu. Poté automaticky zaškrtla možnost elektronické komunikace, aniž bych s ní souhlasil. Poté, vzhledem na chybnou / neexistující emailovou adresu, mi nedorazily žádosti o úhradu pojistného, ale až upomínka s přirážkou (penále). Ochota vyřešit pochybení společnosti ČPP byla nulová a žádali o úhradu přirážky. Takže jsem chybou společnosti ČPP přišel o pár stovek a smlouvu okamžitě poté vypověděl. U ČPP si nepojistím už ani krabičku od sirek.
Všechna plnění událostí naprosto adekvátní, maximálně dva dny od nahlášení byla vždy událost ukončena, plnění vyplaceno vzápětí. Jednoduchý online systém, perfektní zpětná vazba a přehled řešení. Předchozí 4 pojišťovny zdaleka takto nefungovaly.
Vozík zdarma sice lze připojistit, ale vše maže každoroční zdražování zhruba o tolik, kolik stojí ten vozík sám. Takto už bych měl pojištěné vozíky tři. :-(
Velmi špatná zkušenost s pojišťovnou. Jejich služeb jsem využil pouze na pár týdnů. Po odstoupení od smlouvy přišla nehorázná částka k úhradě. Kdybych si přečetl recenze dříve, nikdy bych si tuto pojišťovnu nevybral.
Měl jsem u ČPP flotilu dlouho, ale přijde mi, že mají poměrně složité asistence. Různě se tam ty limity sčítaji, není to moc přehledné.
Po loňské zářijové potopě a vyplavení bytu nahlášena škoda na vybavení domácnosti ( měl jsem pojištění domácnosti), všechny podklady dodány ,komunikace žádná,na konci listopadu vyplacena částka,se kterou jsem nesouhlasil. Napsal jsem žádost o přepočítání a přehodnocení pojistné události, v prosinci druhou,v lednu třetí,v únoru další,komunikace od pojišťovny stále žádná.Jsem klient ČPP už několik let, přístup a arogance pojišťovny vůči svým klientům mě nemile překvapila,proto všechny ostatní pojistky převádím do jiné pojišťovny. Dokud řádně platíte ,je to ok,jakmile žádáte od pojišťovny peníze, nestojite nikomu za slovo. Rozhodně špatna zkušenost.
ad) Anonymní uživatel: Myslím, že vyčítat pojišťovně něco, na co má ze zákona nárok je trošku nefér. Ano pojišťovny mají na vyřízení škody 3 měsíce, prostě to tak je. V naprosté většině případů to zvládnou rychleji i v rámci jednotek dní, pokud mají doložené všechny doklady. Znám to z druhé strany a pojišťovny denně řeší stovky škod, z nichž naprostá většina se vyřídí bez prodlení.
Měsíc po nahlášení škody způsobené vozidlem pojištěným u této pojišťovny, se dozvíte od operátorky, že škoda je stále v šetření a že na to mají ze zákona 3 měsíce. A to se jednalo pouze o poškrábání vozu. Tuto pojišťovnu opravdu NEDOPORUČUJI.
Mám u nich už několikáté auto a zatím bez problémů
Opravdu velice spatna zkusenost. Pojistku nemuzu zrusit, protoze sikovne neposlou upozorneni vic nez 30 dnu predem, ale 2 tydny pred koncem platnosti prijde upozorneni na platbu na cely rok dopredu, kterou uz musim samozrejme zaplatit. Zakaznicky servis bud nema cas nebo se s vami nechce bavit a nebo se dokonce nejaka pani chtela vylozene hadat. Tohle byl opravdu jeden velky omyl.
Nekomunikuji, na email odpovídá automat, že do 3 až 4 dnů odpoví a nic. Telefonicky na linku se nedá dovolat, na stránkách je škoda neustále ve vyřizování :-(
Také máme negativní zkušenost s pojišťovnou. S vyplácením škodní události za povodně si dávají pěkně na čas, tři měsíce uplynuly a stále nic. Do škodní události nedávají kontakt na likvidátora, můžete zavolat pouze na linku, kde vám operátor sdělí, že se žádost vyřizuje a že musíte počkat. Jak dlouho!!!! S placením pojistky se vy nemůžete opozdit, ale jim nestačí ani 3 měsíce. Hrůza!!
S touto pojišťovnou končím. Už to budou tři měsíce od nahlášení pojistné události a nejsou schopni poslat vyjádření ke vzniklé škodě.
Snaha vyhnout se plnění z povinného ručení vymýšlením aburdních konstrukcí o viníkovi nehody.
Bohužel, jakmile se ti něco stane a mají vyplatit třeba úraz, tak najednou po tobě chtějí třeba 10 let staré zprávy ze zranění kotníku, i když sem si natáhl vazy v koleni, prostě komedie, hned jsem odešel i se ženou. Platit 20K ročně je zbytečný, lepší je si těch 20 dát bokem a pak když se ti něco stane, tak máš jistotu, že ty prachy máš
* Pravidla pro zveřejnění recenzí a hodnocení
Zajímají Vás nejvýhodnější nabídky
pojištění?
Články o pojištění
Naše výhody
produktů klienty
asistenčních služeb
informace
a recenze zákazníků



